Yaklaşık Maliyet ve Keşif Hazırlanması

Yaklaşık maliyet, ihale uygulama yönetmeliklerinde İhale onay belgesi düzenlenmeden önce idarece her türlü fiyat araştırması yapılarak, katma değer vergisi (KDV) hariç olmak üzere hesaplanan ve dayanakları ile birlikte bir hesap cetvelinde gösterilen, ihale konusu işin öngörülen bedelidir.

Kamu ve özel sektörde yapım işi (üstyapı, altyapı, yol  vs.) yaptırmak isteyen kurum veya kuruluşlar,  yapım işlerine başlamadan önce gerek ihale çalışmaları gerekse bütçe ve ödenek çalışmaları için yapılacak olan işin  yaklaşık olarak ne kadara mal edileceğini bilmek isterler.

Yaklaşık maliyet, proje aşamasındaki bir işin yaklaşık olarak ne kadar bir maliyet gerektirdiğini tespit etme sürecinin genel adıdır.

Bu maliyetin tespit edilmesi  noktasında İnşaat Mühendisi, Mimar, Elektrik ve Elektronik Mühendisi, Makine mühendisi  ve Harita Mühendisleri kadromuz ile başarı oranı % 99 lara ulaşan Yaklaşık Maliyet ve Keşif hazırlanması hususunda , kamu birim fiyatları ile kamu kurum ve kuruluşları tarafından birim fiyatları yayımlanmayan özel pozların fiyatlarının toplanması ve Güncelliğini kaybeden  kamu kurum ve kuruluşları tarafından birim fiyatları bulunan pozlarla ilgili  güncel piyasa fiyatları ile teklif vermek istediğiniz ihaleye ait yaklaşık maliyetinin tespiti için bize ulaşmanız yeterlidir.

Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetler Form

Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetler Form